איך תשדרגו את שולחן השבת?

שולחן השבת, בין אם אתם שומרי מסורת ובין אם לאו, הוא ללא ספק ההזדמנות השבועית של אחד ואחת מאיתנו להתכנס יחד עם בני משפחתו, להתענג על ארוחת שבת מלאה במטעמים ולהתעדכן בנעשה בחייו של כל אחד ואחת מיושבי השולחן ברמה האישית והמשפחתית כאחד.

את שולחן השבת תוכלו להעשיר במגוון רחב של סלטים מיוחדים לשבת לצד תבשילים ומנות אוכל בטעם ביתי ומענג, וכל זאת באמצעות שירותי הקייטרינג והאוכל המוכן של “סלמון”, חברת קייטרינג והסעדה המתמחה בהכנת אוכל מוכן לשבת ואספקתו באמצעות שירות משלוחים לתושבי גוש דן ואזור השרון.

מנות אוכל עשירות ובריאותיות כאחד

שירותי האוכל המוכן לשבת של סלמון מאשפרים לכם ליהנות ממגוון עשיר של מנות אוכל מופלאות לשבת לצד קולקציית סלטים עשירה ומגוונת המבוססת על ירקות טריים בכל הצבעים.

התבשילים המיוחדים של סלמון מבוססים אף הם על ירקות בעלי ערך תזונתי גבוה, דבר המעניק לכל תבשיל ותבשיל את טעמו המיועד ואת הערך התזונתי הגבוה.

המינון הנכון של הירקות בתבשילים השונים ובמנות האוכל המוכנות לשבת לצד התיבול אנין הטעם המתווסף לכל מנה ומנה, יאפשר גם לכם ליהנות ממנות אוכל מרגשות ושולחן שבת המלא במנות אוכל עשירות ובריאותיות כאחד.
 

 

 

הזמנת אוכל  הזמנת אוכל לשבת – למה זה כדאי?

שולחן השבת המהווה מקום מפגש משפחתי וחברתי בכל שבוע מחדש, מחייב אתכם להכנות מוקדמות הכוללות בין היתר: קניית מצרכים, פינוי זמן לבישולים וכיוצא בזה. ההכנות הנלוות לטרחת שולחן השבת עלולות בחלק גדול מהמקרים להותיר אתכם חסרי כוחות לקראת הכינוס החברתי/משפחתי סביב שולחן השבת.

מנגד, הזמנת אוכל לשבת הינה פעולה המאפשרת לכם גם לנצל את הזמן הפנוי העומד לרשותכם, גם ליהנות מהיצע מגוון של תבשילים ומנות אוכל מוכנות בהתאם להעדפות הטעם האישיות שלכם ושל יתר הסועדים וגם ליהנות מעצם העבודה שאתם מגיעים אל שולחן השבת כאשר אתם מלאי אנרגיה ונמרצים לאירוח.

יתרון נוסף הנלווה להזמנת אוכל לשבת טמון בעובדה שאת תפריט האירוח אותו הזמנתם ניתן להתאים למטרות האירוח העומדות לרשותכם, בין אם מדובר בהזמנת שירותי קייטרינג לאירועי שבת חתן ובין אם מדובר בהזמנת אוכל מוכן לשבת לכל מטרת אירוח אחרת.

התפריט העשיר והמגוון של “סלמון” מאפשר גם לכם ליהנות מתפריטי אירוח המותאמים לכל מטרת אירוח כזו או אחרת במהלך השבת, כאשר את ההזמנה ניתן לבצע לאורך כל ימות השבע (א’-ה’) וליהנות ממנות אוכל טריות ועשירות המגיעות עד אליכם לשולחן השבת ביום חמישי בערב או בשישי במהלך שעות הבוקר.