ארוחת צהריים לילדים – המדריך להורה

עבור ההורים העובדים שבנינו המנהלים קריירה בתחום כזה או אחר, הכנת ארוחת צהריים חמה לילדים הינה משימה מורכבת המחייבת אותנו להיערכות מוקדמת מראש.

בחלק מהמקרים, אנו נדרשים לעמוד מעל הכיריים והסירים בשעת ערב מאוחרת וזאת בכדי להכין את ארוחת הצהריים של היום למחרת, ובחלק מימות השבוע, אנו בעצם “פוטרים” את עצמנו מהכנת הצהריים לילדים בכך שאנו מאפשרים להם לבצע הזמנה של “אוכל מהיר” אשר איננו מספק להם את המרכיבים התזונתיים הנדרשים להם.

באמצעות שירותי האוכל המוכן של חברת “סלמון” תוכלו להבטיח לילדיכם ארוחת צהריים חמה, מזינה ואיכותית המשלבת בתוכה את כל המרכיבים התזונתיים החיוניים, לרבות, חלבונים, שומנים ופחמימות וכל זאת במבחר עשיר של מנות לבחירה אותן תוכלו להחליף מדי יום.

עובדים קשה ואין לכם זמן לטרוח ולבשל? סלמון ידאגו לילדיכם מדי צהריים!

ארוחת צהריים לילדים

סלמון הינה חברת קייטרינג והסעדה המתמחה בהכנת אוכל מוכן טרי ואיכותי למגוון רחב של חברות, עסקים ולקוחות פרטיים.

שירותי אוכל מוכן לצהריים של חברת סלמון מאפשר לכלל תושבי גוש דן ואזור השרון ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של ארוחות צהריים מדי יום, כאשר אספקת המזון לביתכם מתבצעת בשעות הנוחות לכם ובהתאם לשעות ההגעה של ילדיכם ממוסדות החינוך השונים.

שירות זה של הזמנת אוכל מוכן, טרי ואיכותי, מבטיח לילדיכם ארוחת צהריים חמה ומזינה המשלבת בתוכה את כל מרכיבי המזון החיוניים להם, כאשר תפריט הצהריים משתנה מיום ליום ומאפשר לכם לגוון בין מנות האוכל העיקריות לבין התוספות.

כמו כן, ארוחת הצהריים משלבת בתוכה מספר סלטים ביתיים לבחירה המורכבים מירקות מזינים. השירות מוצע לכם בין הימים ראשון לחמישי, כאשר מנות האוכל המסופקות לכם מגיעות בקופסאות וואקום השומרות על הניחוח, הטעם והטריות.

אוכל מוכן, טרי וטעים!

במקום לטרוח מדי ערב על הכנת ארוחת הצהריים של יום המחרת ובמקום להשקיע את כספכם באוכל מהיר אשר איננו מכיל בתוכו את כל אבות המזון החיוניים לילדיכם, תוכלו ליהנות ממגוון עשיר ואיכותי של מנות אוכל מוכן לצהריים, כאשר כל מנה ומנה משלבת בתוכו מרכיבים תזונתיים החיוניים להתפתחות ילדיכם.

מנות האוכל המוכן של חברת “סלומון” מיוצרות במבטחים מודרניים המחזיקים באישור משרד הבריאות, כאשר כל חומרי הגלם המשמשים לצרכי הכנת ארוחות הצהריים לילדיכם, הינם חומרי גלם איכותיים הנרכשים על ידי חברת “סלמון” מדי יום, מה שמבטיח לכם טריות ואנינות טעם בכל מנה ומנה אותה תבחרו לילדיכם לצהריים…