ארוחת שישי

סוף השבוע מתקרב ושוב אתם בהתלבטות האם ליזום הפעם ארוחה אצלכם ומורידים את האפשרות מיד כשעלתה. אם התחושה שלכם היא שרמת הבישול שלכם לא מספיקה, או שהלו”ז שלכם צפוף מדי מכדי לעמוד ולבשל ארוחה למשפחה המורחבת, אז יש פתרון מצוין – אוכל מוכן לשבת.

ישנן חברות קייטרינג המתמחות בין היתר בהכנת אוכל לארוחות שישי על כל הייחודיות שלו. חברת סלמון פוד מכינה כבר שנים אוכל ביתי שמזין משפחות רבות בארוחת ליל שישי שלהן.

כפי שקייטרינג סלמון עבר מדור לדור ומנוהל כבר על ידי הדור השלישי במשפחה, כך גם רבים ממזמיני הארוחות הם דור שני או שלישי שגדלו על אותן מנות ומגישים אותן היום בארוחות השבת שלהם.

מגוון מנות לכל המשפחה

פלפל ממולא כרוב ממולא דולמושניצל

המאפיין החשוב ביותר של ארוחת שבת הוא הגיוון הרב שבה. שולחן שבת שלא עמוס כל טוב, ממנות פתיחה דרך סלטים, עיקריות ועד מתוקים בסוף הוא לא שולחן שבת אמיתי. כאשר בוחרים קייטרינג ממנו נזמין אוכל מוכן לארוחת שישי, חשוב לבדוק את עושר התפריט.

התפריט צריך להכיל מנות ייחודיות לשבת כמו החמין, מגוון ממולאים, מנות בשריות מפוארות וחגיגיות כמו צלי בקר ריחני או קציצות בקר ביתיות שמזכירות אוכל של סבתא, מנות דגים של כולם- כן, מי אמר שגפילטע פיש לא יכול לשבת לצד החריימה?

בתפריט של סלמון פוד החריימה והגפילטע פיש שכנים, יחד עם מנות דגים נוספות והטופ- סלטים לשבת- אי אפשר בלי כמות ענקית של סלטים שנותנת צבע וחגיגיות לשולחן.

אוכל של בריאות יחד עם כשרות

לכולנו חשובה הבריאות ולחלקנו חשובה גם הכשרות. כאשר בוחרים אוכל מוכן ניתן ואף מומלץ לוודא שיש לו אישור מממשרד הבריאות. במיוחד היום, כאשר המודעות לבריאות ולתזונה נכונה רק הולכת ועולה, אין עוד צורך להתבייש לבקש לראות אישור מטעם משרד הבריאות המעיד על כך שהמקום מפוקח.

כדאי גם להגיע למקום ולראות את אופן העבודה וכך להחליט האם המקום וצורת העבודה בו מספקים אתכם.

לאלה מביניכם להם חשובה גם הכשרות, בקשו לראות תעודת כשרות. כך תדעו שאינכם מתפשרים גם על הפן הזה של הארוחה.

האם לא נשלם מחיר יקר מדי עבור “הפינוק”?

קודם כל, זהו לגמרי לא פינוק. הזמנת אוכל מוכן בכלל ולשבת בפרט, הם כבר מזמן לא פינוק אלא להיפך – השקעה והתחשבות באורחים. כשהאוכל מוזמן אתם יכולים להתרכז באירוח ובאווירה שתיצרו ואתם יכולים להיות שקטים ורגועים שהאוכל יהיה טעים ובכמות מספיקה לכולם.

מעבר לכך, אוכל מוזמן לא חייב להיות יקר יותר.

היום חומרי הגלם יקרים מאוד, במיוחד דגים ובשרים אך גם ירקות ופירות הופכים יקרים יותר ויותר. חברות קייטרינג הקונות בכמויות גדולות זוכות למחירים נמוכים יותר המגולמים לאחר מכן במחיר המנה.

כמובן שיש למצוא את החברות הנוהגות ביושר, אלה שלא יחפשו להרוויח על חשבון הלקוח אלא יציעו מחיר הוגן. חברת סלמון מקפידה על מחירים שפויים ומתאימים לכל כיס וזאת כמובן לא על חשבון איכות וטריות המנות.

מנות לא רק לשבתות וחגים

תרצו להמשיך את החגיגה מעבר לארוחת שבת? תוכלו לקבל מנות קפואות אותן תוכלו להפשיר כשתרצו. בחברת סלמון מודעים היטב ללו”ז הצפוף בו רוב הלקוחות חיים ומספקים כבר עם הזמנת המנות לשבת גם מנות שישמשו לאחר מכן להמשך השבוע.

כמובן שניתן בכל יום להזמין מנות בלי קשר לארוחת השבת.

לסיכום, מהיום אין תירוצים. יש לכם פתרון לחוסר הזמן או לחוסר הידע בבישול. סלמון פוד ישמחו לספק את המנות הביתיות והטריות בכמות שתבקשו, תוך הקפדה על טעמים ומראה אסתטי וחגיגי של המנות.