הסוד לארגון אירוע מוצלח

אירועים מוצלחים הם כאלה שלא צריך אפילו להסביר למה נהניתם שם משום שהכל זרם חלק וכל דבר היה במקום. כדי לארגן אירוע כזה צריך רק לשים לב לכמה דגשים אז ריכזנו עבורכם מספר טיפים לארגון אירוע מוצלח:

יש אנשים שיכולים לארגן אירוע מהיום למחר ולא ירגישו עליהם את המאמץ משום שהם יודעים בדיוק למה לשים לב, מה הם רוצים ואיך לבצע זאת. גם אתם יכולים לארגן אירוע מוצלח לפי הדגשים הבאים, מבלי להתפשר על איכות של מרכיבים ועל השילוב ביניהם.

מי שלא רוצה להיעזר במארגן אירועים אלא לעשות הכל לבד מוזמן לבדוק אם הקריטריונים הבאים נמצאים ברשימה שלו להצלחת האירוע. זה נכון מרגע הזמנת אוכל ועד הזמנת המוזיקה והצלם.

מה חשוב לדעת על ארגון אירוע מוצלח?

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן

המיקום הוא התפאורה והבמה של האירוע שלכם, ואם לא בחרתם מיקום טוב תקוו שלפחות האוכל שתבחרו יכסה על כך. אבל ברצינות, בחרו את המיקום שמתאים לא רק לאופי האירוע אלא גם לאורחים שלכם.

לגרור אורחים מבוגרים לאמצע המדבר רק כי הצוק הרומנטי נראה לכם מתאים לחתונה ישאיר זיכרונות לא הכי נעימים לפחות לחלק מהם, וחבל. לעומת זאת, אם יש מקום שבאמת נראה לכם חשוב להיות בו לפחות עשו הכל כדי שלכל האורחים תהיה דרך להגיע אליו ולשהות בו בבטחה ובצורה נעימה ונוחה.

התאמת אולם למספר האורחים

כאשר האולם גדול מדי האורחים הולכים לאיבוד בתוכו והדינמיקה הנחמדה של האורחים בינם לבין עצמם לא מוצלחת. בחרו אולם שיכול להכיל את האורחים וייתן להם גם קצת מרווח נשימה, אבל לא להיבלע בחלל מבלי ליצור קשר עין ושיחה עם אחרים, כי זה הסוד לאווירה נעימה.

היום נהוג גם לוודא שיש פינות ישיבה והתרגעות לשיחות פרטיות יותר בין אורחים שרוצים לשוחח ולהכיר יותר, וזה זיכרון נחמד שהם יכולים לקחת עמם מהאירוע שלכם.

הסוד לארגון אירוע מוצלח style=

עיצוב

העיצוב עושה את האווירה ומכניס את האנשים למצב הרוח של האירוע. אם מדובר באירוע רשמי ומכובד העיצוב לא יכול להיות פרוע ורשלני ואם מדובר באירוע צעיר אפשר לוותר על סולידיות כבדה מדי ולהכניס קצת שובבות. בתוך כל זה מתווספים גימיקים שונים כמו קישוטים ושלטים או אביזרים שונים.

מוזיקה 

הדיג’יי הטוב ביותר הוא כמובן אתם כי אתם יודעים מה אתם אוהבים, אבל היעזרו באיש מקצוע שיבחר לכם רשימת שירים ומנגינות שיוכלו להתאים לכל שלב באירוע שלכם.

אנחנו לא שמים לב לכך כמעט אבל הורגלנו ללוות כל דבר בחיים שלנו בפסקול מותאם עם שירים שעושים לנו את מצב הרוח והתחושה הנכונה ולכן מי שמומחה בכך וזה מקצועו יודע בדיוק אילו שירים לשים ואילו קטעים לא יגרמו לאירוע לזרום. הרכיבו יחד את רשימת ההשמעה האידיאלית לכם.

אוכל ובחירת הקייטרינג

האחרון ברשימת הקריטריונים אבל הראשון בסדר החשיבות ויש להקדיש לו את מרב תשומת הלב, משום שעל זה האירוע נופל או קם. אנשים יזכרו פחות איזה שיר עצבן אותם מאשר המנה שלא ערבה לחכם ולא הייתה באיכות ראויה.

אוכל מוכן שמזמינים לאירוע חייב להיות ברמה משביעת רצון ומעלה משום שהאנשים באים בעיקר כדי לענג את החושים שלהם וליהנות, לשמוח ולזכור יפה את האירוע שלכם. אם יש לכם תקציב מוגבל עדיף שתתפשרו על כל דבר אחר מלבד האוכל עצמו. הזמנת אוכל חייבת להיות מושלמת ובלי פשרות על האיכות, מבחר המנות ומגוון הטעמים.

בחירת קייטרינג נכון

סלמון פוד מציע קייטרינג בפתח תקווה שמתאים לאירועים מוקפדים ואיכותיים לאנשים שאינם רוצים להתפשר על הרמה של האירוע שלהם. קייטרינג כזה מקפיץ את הדרגה של האירוע שלכם בתפריט מגוון שעונה על כל צורך והוא יצירתי ומיוצר מחומרי גלם מעולים בלבד. כשתנסו תבינו למה אירוע נחשב למוצלח רק בזכותו.