טיפים יעילים לבחירת קייטרינג מנצח

ההיצע המגוון של שירותי קייטרינג מבורך אבל מקשה על הבחירה באחד מהם. יש כמה דגשים שמומלץ לשים אליהם לב כדי לבחור את הקייטרינג הנכון לכם:

מבחר גדול של שירותי קייטרינג מציע לכם תפריטים מפתים במחירים שונים ולכם נותר רק לבחור את הקייטרינג שיענה על כמה שיותר מהדרישות שלכם.

זה הרבה יותר פשוט ממה שנדמה למרות ההתלבטות, משום שאם תלכו לפי רשימת הקריטריונים הבאה תדעו לשאול את השאלות הנכונות ולבחור בהתאם.

טיפים יעילים לבחירת קייטרינג מנצח

טיפים לבחירת קייטרינג

 

♦ אילו המלצות קיבלתם וממי?

הצעד הטבעי הראשון שעושים כולם הוא לפנות למכרים ולחברים במדיה החברתית לקבל המלצות על שירותי קייטרינג.

הכי טוב כמובן לקבל המלצה על הזמנת אוכל מאנשים שאתם מכירים אישית וסומכים על דעתם, אבל לא תמיד יש המלצה. כזאת.

אם קיבלתם המלצות מחברי פייסבוק מקדו את השאלה שלכם ובקשו שיפרטו מה אהבו במיוחד ואם היו בעיות או אי התאמות. כמו כן, כשאתם מבקשים המלצה פרטו כמה שיותר ונסחו אותה

כך שיידעו מה לענות. אם אתם זקוקים לקייטרינג שיכין גם סלטים לשבת כמו שאתם אוהבים ציינו במפורש שאתם בכיוון הזה.

♦ חומרי הגלם שמהם האוכל עשוי – בקרו באתר והתרשמו מהתפריט. ככל שהתפריט יהיה מפורט יותר כך תדעו באילו חומרי גלם משתמשים והאם הם מתאימים לכם.

אם אתם טבעונים או צמחונים ברור שחשוב לכם לוודא שיש אפשרות כזאת.

♦ תעודת עסק ורישיון – לצורכי הביטוח, הבריאות ובטיחות המזון בקשו לקבל את כל המסמכים החיוניים כדי להבטיח את עצמכם מפני בעיות תברואה ותשלומים לעסק לא חוקי.

♦ כשרות – רבים שומרים היום כשרות למרות שהם חילונים, משום שהם חובבי מסורת, מתחשבים באורחים שמגיעים לאירוע או פשוט רוצים להקפיד על איכות המזון.

\היום כשרויות מתחלקות לא רק לזרמים שונים עם דרגות הקפדה, אלא גם לכשרות מוכרת וכשרות שהיא תוצאה של התארגנויות לא ממסדיות. לפי היכרות עם האורחים שלכם תדעו בדיוק איזו כשרות לבחור ואולי כדאי שתבררו עם כמה אורחים שחשוב לכם לדעת מה הם אוכלים.

♦ כמה אנשים באים? סוג הקייטרינג מותאם למספר האורחים משום שאם מדובר במספר גדול התקציב שלכם יצטרך להתאים את עצמו. קייטרינג בפתח תקווה הוא מסוג שירותי הקייטרינג שיודע להתאים תפריט לכל תקציב ולכל היקף של אירוע.

♦ תפריט טעימות – באופן מפתיע, דווקא הטעימות מדורגות לאחר כל הטיפים הטכניים שלפניהן, משום שההגבלות של כשרות והתאמה לתקציב משמעותיות. רק אחרי שצמצמתם את האפשרויות התחילו לבדוק אם האוכל טעים לכם. אוכל מוכן שמתאים לחך שלכם ועובר את המבחן הזה הוא הקייטרינג שאותו תרצו לאירוע.

♦ מגוון של מנות – מלבד הבחירה הבסיסית בין קייטרינג חלבי לבשרי, רצוי למצוא קייטרינג שיכול לענות על כל צורך נוסף שלכם. אם אתם מהאנשים שאוהבים לאפשר בחירה חופשית של מנות גם לטבעונים, צמחונים ואוכלי כל, חשוב שבתפריט יהיו מנות שיספקו אותם. קחו בחשבון שהטרנדים הקולינריים היום מקבלים פתרונות בשירותי קייטרינג טובים באמת, כולל לנמנעי גלוטן, מוצרי חלב וסוכר.

♦ מיקום האירוע ועונת השנה – באירוע פתוח באמצע הקיץ תהיו מוגבלים בהגשת מנות מסוימות ואנשי המקצוע של הקייטרינג יוכלו לייעץ לכם מה יכול לעבוד טוב יותר מבלי להתקלקל.

תנאי מזג האוויר משפיעים בצורה דרמטית על המנות ולכן מומלץ להתאים למזג האוויר ולמיקום של האירוע.

♦ עיצוב – גם אסתטיקה חשובה מאוד. בקשו לראות באילו כלי הגשה משתמשים.

לאחר ששאלתם את כל השאלות הנכונות וביררתם מה שנכון לדעת על הקייטרינג שלכם, בדקו את קייטרינג סלמון פוד שעונה על כל הקריטריונים ואף יותר. המגוון גדול ועונה לצרכים של כולם, התפריט מפתה ומבוסס על חומרי גלם מעולים, והיחס האישי והקשוב מונעים מכם דאגות כך שהאירוח יתנהל על הצד הטוב ביותר.