קייטרינג לאזכרות

בדרך כלל רגילים לחשוב על הזמנת אוכל מקייטרינג או על שירותי הסעדה בהקשרים של אירוע משמח כמו: בר מצווה, בריתה, חתונה, ועוד. אך יש חברות רבות שיציעו שירות של קייטרינג ואוכל מוכן גם במקרים שבהם השעה היא קשה כמו לוויה או אזכרה.

אלו שעות שלא נרצה לעסוק בהכנה של אוכל ולכן הגיוני יותר יהיה להזמין אוכל מחברת קייטרינג שתסייע לנו ברגעים הקשים הללו ואולי מעט גם תנחם.

היום כמעט בכל עיר תוכלו למצוא חברות קייטרינג שמציעות מזון מוכן, טעים ומגוון, קייטרינג בפתח תקווה, בתל אביב, בחיפה ובערים רבות אחרות.

באם אתם מתגוררים בפתח תקווה לדוג’, מומלץ יהיה לעשות הזמנת אוכל מוכן מפתח תקווה, כך המזון יגיע מהר וחם ובזמן שתייעדו לו. יש מגוון יתרונות בהזמנה של קייטרינג, לרבות ברגעים קשים במיוחד ועל כך נרחיב במאמר זה.

◊ סיבות טובות לקייטרינג לאזכרה

לא פעם, היומיום ואירועים שונים בחיינו ישאבו אותנו לתוכם, כך שדווקא אירועים ייחודיים שנרצה להבדיל מהשגרה יבלעו בשטף הקבוע.

יוצא לצערנו לא פעם, שנרצה לערוך אזכרה לקרוב משפחה יקר שלנו שנפטר, אך אנחנו קצרים בזמן מלארגן את האזכרה כמו שהיינו רוצים ובאופן שיכבד את הנפטר.

אי לכך, אחת הדרכים הנכונה תהיה לשכור חברת קייטרינג שבאמצעותה נוכל לערוך את האירוע בצורה הכי נאותה.

סיבה נוספת היא שחברת קייטרינג תדאג להביא את הכמויות הדרושות, היא מנוסה באירועים מהסוג הזה ותייעץ לכם מה נהוג ומה כדאי שיהיה מוצע בשולחן.

היא תדאג לאוכל כשר תמיד ותדאג לכל אותם אנשים שאינם אוכלים בשר, היא תביא גם את השתייה וכל דבר שתבקשו ממנה בתחום המזון, ומכם כאמור ייחסך הרבה התעסקות ומטלות ותוכלו להתפנות לאנשים שמגיעים לאזכרה.

 

 

◊ איך בוחרים חברה מוצלחת?

כדי להיות בטוחים שאנחנו בוחרים נכון בחברה שיש לה ניסיון והיא מציעה תפריט עשיר יש להתחשב בכמה פרמטרים: הניסיון והוותק שלה, שהיא מחזיקה בכל האישורים מטעם ממשרד הבריאות, איכות הטבחים וכמובן מגוון המנות שהיא מציעה לכל אחד ואחד.

כמו כן, יש לבדוק בקפידה גם את צורת ההגשה, אנחנו תמיד נתחיל לאכול עם העיניים ולכן חשוב שהאוכל יראה אסתטי ונקי.

לכן יש לקרוא ביקורות אודות החברה, לראות את המנות וכמובן לטעום ממטעמיה.

◊ סדר גודל של מטבח

יש היום בשוק מגוון רחב ביותר של חברות קייטרינג, יש גם חברות גדולות שיש להן מטבח יחסית גדול שמוציא מנות רבות במגוון של טעמים ומאכלי עדות בכל רחבי הארץ.

קיימות גם חברות שהן יחסית קטנות, ולעיתים אפילו חברה שהיא מעין עסק של משפחה שכולם בה מבשלים.

אך חשוב בכל בחירה שלכם לבדוק שהחברה בעלת ניסיון בהוצאה של מספר גדול של מנות שיתאים לצרכים שלכם ולסגנון המזון שבו אתם מעוניינים.

   חברת הקייטרינג בסגנון ביתי

חברת קייטרינג סלמון, מכינה אוכל ביתי משובח, מומחית בקייטרינג לאירועים קטנים וגדולים, יש לה קייטרינג כשר ומנות אוכל שמתאימות לצמחוניים וכו’.

היא תכין אוכל שתמיד יזכיר את ניחוח הבית שלנו עם הריחות והטעמים וגם עם האינטימיות בכל מנה.

החברה מעסיקה מספר שפים וטבחים שיש להם ניסיון רב בתחום המזון.

סלמון תציע מאכלים במגוון רחב של סגנונות: מאכלי עדות, מאכלים איטלקיים, דגים בסגנונות שונים, עוף ובשרים. גם במנות פתיחה תוכלו ליהנות ממבחר של סלטים, ממנות ראשונות צבעוניות, וגם מנות אחרונות משובחות ועוד מגוון עשיר של מנות שתוכלו לבחור לאירוע שלכם.