קייטרינג לפסח

פסח הוא אחד החגים הכי מאתגרים, אם זה מבחינת הניקיון שמצופה מאתנו לעשות לקראת החג ואם מבחינת הרכישות, הקניות והבישולים שתופסים זמן רב ולא מפנים לנו מקום לכלום ומעלים את רף המתח.

לכן, אם אתם מעוניינים דווקא השנה ליהנות ולזכות גם אתם לחופשה בחג הארוך הזה, קיימת האפשרות להוריד מעצמכם לפחות עבודה אחת – הבישולים לחג.

באמצעות הזמנת קייטרינג כשר במרכז לפסח תוכלו לחסוך בזמן וגם בהרבה כסף, להזמין אליכם לחג אוכל מוכן ומשובח ובעלויות שתדעו מבעוד מועד.

העבודה שתחסכו מעצמכם וכל העמידה והתרוצצויות במשך שעות על הרגליים, תאפשר לכם להגיע לסדר פסח רעננים וליהנות מזמן איכותי בקרב יקירכם מבלי כל הטרחה שמסביב.

 

טעמים של חג ואוכל בשפע

קערת חג הפסח

אוכל מוכן לאירועים ולחג הפסח בפרט יגיע במגוון שלם של טעמים מתוך תפריט שממנו תוכלו לבחור.

התפריט ישלב בתוכו מנות מסורתיות של כל עדה, יחד עם עוד מגוון של טעמים, אוכל של ניחוח הבית שהתבשל עם חומרי הגלם האיכותיים של העונה.

לעיתים השימוש בקייטרינג יספק לאנשים את האופציה לגוון מעט ולקבל משהו אחר ממה שהם מכירים או לחלופין להזמין את האוכל שדווקא עליו תמיד חלמתם ולא ידעתם להכין, כמו אוכל של עדה אחרת שמכינה מנות חג פסח מסורתיות משלה.

 

היתרונות הרבים

היתרון הגדול ביותר של הזמנת אוכל לפסח יהיה טמון באופציה שתעמוד מולכם – תפריט מכל העדות, כך שההיצע רחב ותוכלו לבחור לפי טעמכם האישי.

המשפחה בוודאי תשמח על כך שאתם מגוונים השנה וכל אורח מעדה אחרת ישמח לקבל מבחר שלם מהמנות המסורתיות שהוא מכיר מבית אמא, מנות שהם היו רגילים לאכול בילדותם בחג הפסח, הם יודו לכם על המחשבה וההשקעה ועל כך ששימחתם אותם במטעמי המסורת שלהם.

מכיוון שכל המזון מגיע מוכן לחימום והגשה, מדובר בהקלה גדולה ובחיסכון של זמן יקר, שגם זה יתרון בפני עצמו.

אוכל מוכן לפסח מבטיח הצלחה

ארוחת פסח

מי שמעוניין שאירוח החג אצלו יצליח באמת השנה, לפחות מבחינת תפריט, אוכל מוכן לפסח תהייה הבחירה הנכונה ביותר שיוכל לעשות לכבוד החג.

לא עוד ניסוי וטעייה בהכנה של גפילטע פיש או מרק קניידלך אוורירי שכולם מצפים לטעום, לא עוד סלטים תפלים או תוספות כאלה ואחרות שאין בהן יותר מעוף או עוד צלי יבש וכרעיים שלא לגמרי צלחו, אלא אוכל טרי ואיכותי של חברת קייטרינג שאפילו יישארו לכם סלטים לשבת ולכל חול המועד, עם מנות מובחרות בעלות ניחוח חג ועוד מגוון של מנות שרק חברת קייטרינג תוכל להציע תפריט עשיר כזה לחג.

בפסח הזה המנות יכולות להיות הכי מוצלחות שהגשתם מאי פעם רק בגלל שהחלטתם דווקא השנה להניח לכל עניין הבישולים ולהשאיר אותו למקצוענים באמת, אלו שמכירים ומומחים איך ומה להכין כדי להפוך את החג לחוויה קולינרית וייחודית גם מבחינתכם וגם מבחינת האורחים.