קייטרינג לחינה

החינה היא זו שפותחת את החגיגות וההילולה סביב החתונה המיוחלת, אז למה להתפשר על הפחות מהטוב ביותר? כדי להפוך אירוע טוב לאירוע מוצלח, חשוב לשים דגש על מספר פרמטרים, ביניהם המקום בו עתידים להפיק את האירוע, העונה בה מתייקם האירוע והאוכל.

בכל הקשור לאוכל, חשוב לוודא כי הוא ברמה גבוהה ביותר משום שעל פי רוב, מה שזוכרים מאירועים ומה שנוהגים לדבר עליו אחרי האירוע, הוא האוכל שהוגש – לטוב ולרע.

כל אורח בכל אירוע, הופך לשף אנין טעם ועל המארחים לקחת זאת בחשבון. את האוכל אתם יכולים להזמין מחברת קייטרינג חיצונית למקום האירוע ומצד שני, אתם יכולים לבחור ולרכוש את המנות מאולם או גן האירועים בו אתם מפיקים את האירוע.

 

 

כיצד מפיקים נכון את החינה

כדי להפיק חינה מושלמת עליה ידברו עוד חודשים רבים לאחר שהיא הסתיימה וכדי שבני הזוג ייהנו וימשיכו להתרגש (במקום להתבאס) לקראת האירוע האמיתי תחת החופה, חשוב להקפיד ולבחור אולמות אירועים וקייטרינג ראוי.

כדי שבחירת הקייטרינג תתבצע כראוי, נכון לקחת בחשבון מספר פרמטרים:

♦ לבחור מנות מראש – יש להרכיב תפריט יחד עם השף הראשי של חברת הקייטרינג. בחירה נכונה תצליח ליצור הומוגניה בשולחן שתערוב לחך הסועדים.

♦ טעימות – עוד לפני שאתם חותמים וסוגרים עסקה עם החברה המדוברת, גשו לטעום את המנות וודאו כי הן עונות על הקריטריונים שלכם.

♦ וודאו כי הקייטרינג משלב מנות ראשונות עיקריות וביניהן סלטים, לחמים ודגנים. עוד בררו לגבי השתייה שתוענק או שלא במסגרת העסקה וכמובן באשר לקינוחים, שמשדרגים כל אירוע לאירוע מושלם יותר.

♦ תקציב – כדי לא לחרוג מהתקציב אותו הגדרתם למטרה, בחרו מנות בהתאמה לתקציב ואל תגרמו לעצמכם להוציא סכומים יקרים יותר, שעלולים לגרום להוצאות לא צפויות.

בכל מקרה ובכל בדיקה אותה אתם מבצעים, חשוב שתזכרו כי לאוכל משמעות נכבדת בהצלחת האירוע, אל לכם להקל בכך ראש.

 

כך בוחרים את מיקום האירוע

אירוע חינה

בחירת אולם אירועים היא בחירה מורכבת במהלכה יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים והם:

♦ מיקום האירוע – חשוב לקחת בחשבון את מיקום האירוע וזאת ביחס לאורחים שיגיע לשמוח אתכם בשמחתכם. אם מרבית האורחים מתגוררים בצפון הארץ, לא יהיה זה חכם לערוך אירוע בדרום הארץ ולהיפך.

♦ עלויות – לכל אולם אירועים המחיר אותו הוא מבקש לעצמו כך שהפערים יכולים להיות גדולים. עליכם לקחת בחשבון את התקציב העומד לרשותכם ובהתאם לבחור את מקום האירוע ולא להיפך, אחרת אתם עתידים להיכנס לתסבוכת כלכלית מיותרת.

לסיכום – הרצון שהאירוע אותו אתם מפיקים יהיה מושלם הוא הגיוני ולגיטימי לגמרי אך כדי שזה יקרה, עליכם לשים דגש רב על בחירת האולם ובחירת הקייטרינג שידשן את בטן האורחים. כל עוד שני פרמטרים אלו נבחרו בקפידה ונמצאו איכותיים, החינה שלכם תהיה מושלמת.