סלמון אוכל של בית

מחפשים אוכל מוכן נתניה? מעוניינים למצוא חברת קייטרינג מהשורה הראשונה? כבר עשרות שנים שחברת סלמון אוכל של בית נמצאת שם עבורכם.

המדובר הוא בחברת קייטרינג הנחשבת לאחת המובילות בישראל בשדה המשחק, עם מגוון אינסופי של מאכלים, מכל הסגנונות והמטבחים, ההופכים בידי אנשי החברה ליצירת אומנות קולינרית של ממש.

קווים לדמותה של החברה

סלמון אוכל של בית הוקמה ב-1965 על ידי אברהם סלמון ואשתו. תחילת הדרך של החברה הייתה בתור מסעדה שהמתמחתה בהכנת אוכל עיראקי מכל סוג.

כאשר שמם של המאכלים המוכנים על ידי בני המשפחה החל ללכת לפניהם, הרחיבה החברה את פעילותה ופנתה למגוון רחב של מטבחים אחרים.

באותה נקודה, החלה היא להציע שירותים מגוונים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, כפי שנראה בהמשך.

כיום, מספקת החברה מאכלים איכותיים בכל סגנון ומכל מטבח, כאשר כל מנה עומדת בדרגות האיכות הגבוהות ביותר הודות לחומרי הגלם האיכותיים, לעבודת היד המוקפדת ולידע הקולינרי הנרחב של אנשי החברה.

התפריט שלה, המוצג גם באתר האינטרנט, כולל בתוכו מנות ראשונות, מנות עיקריות, בשר, דגים, ממולאים, סלטים טריים, קפואים וכן מנות מיוחדות.

הדגש בחברה הוא על אוכל ביתי, המוכן תמיד סמוך ככל האפשר למועד האירוע או ההזמנה, ולכן מגיע ללקוחות כשהוא טרי וחם.

 

מחפשים חברת קייטרינג כשרה? מעוניינים באוכל מוכן הביתה?  השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם! 

שירותי החברה

סלמון אוכל של בית פועלת במגוון מישורים. ראשית, מדובר כאן על מתן שירותי קייטרינג עבור אירועים, הן משפחתיים והן עסקיים.

החברה מהווה הבחירה הראשונה של לא מעט מארגני אירועים המחפשים אחר אוכל מוכן בשרון ובמרכז.

היא מספקת פתרונות מגוונים לאירועים בסדרי גודל משתנים, הכול בהתאמה מלאה למאפייני האירוע, לרצון הספציפי של המארגנים ולקהל היעד של האירוע.

סלמון אוכל של בית מאפשרת לטעום מהמטעמים שלה גם במספר דרכים אחרות. בימי אמצע השבוע פועלת במקום מסעדה, המספקת ארוחות עסקיות בתפריט המשתנה מדי יום ביומו: המחירים של הארוחות נוחים פי כמה מהמקובל כיום בתחום.

בנוסף, מציעה החברה מענה מלא למעוניינים להזמין אוכל מוכן לשבת ולכל יום או מאורע ברמת השרון וביתר יישובי השרון והמרכז, וזאת בדמותו של שירות משלוחים עד לפתח הבית או המשרד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
קייטרינג לבר מצווה בתל אביב