סלטים לשבת – את האוכל מבשלים, את הסלטים קונים

אנחנו, המסעדה של סלמון מאמינים כי לשבת לקרוא עיתון, לישון, לדבר עם בני המשפחה, לטפל בעציצים, לצפות בטלוויזיה, לקרוא ספר, לשמוע מוסיקה ולזמזם, כל אלה הם רק חלק מן הדברים שהייתם יכולים לעשות אם הייתם מזמינים סלטים לשבת במקום להכין אותם לעצמכם.

במילה סלטים, אין הכוונה בהכרח לסלט ירקות פשוט, אלא דווקא לאותם סלטים מבושלים, סלטים שדורשים זמן הכנה רב ותהליך ארוך ומדוייק כדי להגיע לתוצאה הטעימה ביותר.

את כל הסלטים האלה תוכלו להזמין מספק חיצוני, ואת הזמן שלכם להקדיש לדברים שאתם אוהבים לעשות, או לדברים שאתם צריכים לעשות ולא היה לכם את הזמן לסיים, רק כי עליכם להכין סלטים לשבת.

סלטים לשבת – בריאים, ביתיים וטעימים

סלטים קנויים הנם עניין רגיש. אנשים רבים נמנעים מקניית סלטים בגלל שמדובר בתהליך תעשייתי, שבו משולבים חומרים משמרים, שנחשבים לחומרים לא בריאים במיוחד.

יחד עם זאת, כאשר אתם מסגלים לעצמכם את ההרגל של הזמנת סלטים לשבת, וכאשר אתם מקפידים להזמין אותם מהמקום הנכון, אתם יכולים להיות רגועים לגמרי: תהליך ההכנה של הסלטים האלה הוא זהה לחלוטין לתהליך ההכנה הביתי, ולא משולבים בהם כל חומרים משמרים.

אלו הם סלטים לשבת המיועדים לאותה שבת ולמספר ימים לאחר מכן, ולא מדובר בסלטים שאמורים לשבת במקרר במשך חודש שלם מבלי להתקלקל.

 

יש לכם שאלה? רוצים להזמין? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

כל סוגי הסלטים ארוזים ומוכנים לשימוש מהיר

חצילים בטחינה, חצילים במיונז, חצילים קלויים, סלט גזר, סלט סלק, סלט מטבוחה, סלט טורקי, חומוס, טחינה, סלט בורגול, סלט ירוק, סלט תרד ועלי מנגולד ועוד אין ספור סוגי סלטים שתוכלו להזמין לכבוד שבת המלכה, וליהנות מהטעמים שאתם הכי אוהבים, כל שבת טעמים אחרים לצד הסלטים הקבועים לכם.

למעשה, תוכלו להזמין גם סלטים חיים חתוכים ללא תיבול, ואת התיבול תוכלו להוסיף רגע לפני הארוחה, על מנת לשמור על טריות הירקות.

כל הסלטים יארזו עבורכם בכלים חד פעמיים סגורים הרמטית, תוכלו לאחסן אותם בקלות ובצורה מסודרת בתוך המקרר, ולסדר אותם בקעריות הגשה ממש לפני הארוחה. את כל סוגי הסלטים ניתן לראות באתר שלנו ולבוא לקחת ממקום מושבנו בפתח תקווה.

יש באפשרותכם גם להנות מהסלטים הנהדרים שלנו ומאוכל נוסף דרך שירותי הקייטרינג שאנו מציעים בפתח תקווה ובאזורים אחרים.

סלטים לשבת

לעשות את מה שאתם באמת רוצים לעשות עם הזמן שלכם

את הזמן שלכם תוכלו להקדיש להכנת ארוחה טעימה לשבת, לתוספות מגוונות וטעימות, וכמובן לדברים שאתם באמת אמורים לעשות בשבת, לנוח, לשבת וליהנות מחיק המשפחה.

סלטים לשבת הם אינם סלטים תעשייתיים, ואתם בהחלט יכולים לבסס לעצמכם הרגל של הזמנת סלטים לשבת בכל שבת מבלי לחשוש לרגע שמדובר במוצר תעשייתי או פחות בריא מסלטים ביתיים.

והעלות? העלות תהיה מעט גבוהה יותר מאשר לו הייתם מכינים את הסלטים בעצמכם, אבל רק מעט. אם תקחו בחשבון את עלות החשמל, הגז, חומרי הגלם, המים, התבלינים וכמובן הזמן שלכם, תגלו שמדובר בעסקה משתלמת לגמרי, גם אם במבט ראשון זה נראה לכם שהייתם יכולים לקנות את המלפפונים במחיר טוב יותר בעצמכם.

לאלו מכם שדווקא מעדיפים להכין את הסלטים בעצמם ולתת לאחרים לבשל בשבילם – הנה כמה סיבות טובות לכך